2013. december 1., vasárnap

14. Rész: És.... Kész a tánc

SaYe P.O.V.:

-Ők meg mi a frászkarikát művelnek?!-kérdezte még mindig sokkos állapotban. A többi B.A.P-s srác  tekintete szép lassan rám vándorolt. Arcomat pír borította el. Zelo-ra és Jongup-ra pont akkor tört rá egy füttyögési roham.
-Dögös vagy így cicamica!-mondta Jongup.
,,Mivan??!''-visítottam magamban. Dühösen elrohantam mellettük. Jongup keze megtalálta a *khm, khm* farzsebemet, és pár másodpercig pihentette rajta mancsát. Éreztem, hogy feszültségem vulkánkitörésként fog kirobbanni belőlem. Hátrafordultam, és farkasszemet néztem a nálam egy fejjel magasabb fiúval.
-Ha ezt még egyszer megcsinálod...kezdtem mosolyogva, amit ő úgy értelmezett, hogy nyert ügye van nálam-Ígérem, hogy tőből kitépem a karod ÉS AZZAL VERLEK AGYON!!!!!-ordítottam a végére. Ijedten hőkölt hátra.
,,Ajánlom is!''-gondoltam dühösen, majd a próbaterembe érve becsaptam magam mögött az ajtót. Gyorsan átöltöztem, és elkezdtem bemelegíteni. Ajtócsapódást hallotam, de nem törödtem vele. Lementem spárgába és úgy nyújtottam. valki megérintette a vállam. Felemeltem fejem, és tekintetemet az illetőre szegeztem. Jongup volt az. Dühödten fújtattam egyet, mire bocsánatkérően nézett rám. Felálltam. Követte példámat.
-Sajnálom!-mondta bűnbánóan. Bólintottam egyet.
-Rendben! Na most sipirc innen!-mondtam, és elkezdtem az ajtó felé löködni. Értetlen képet vágott-Na! Attól még, hogy idol vagy, nem nézheted meg más bandák a készülő klipeit, zenéit, és még sorolhatnám hajnalig...-mondtam, majd egy erőset löktem rajta, amitől rögtön a folyosón termett. A fiúk bejöttek a terembe és elkezdtek ők is bemelgíteni. Utána rögtön nekiláttunk a tánc folytatásának. Most már az ötletek csak úgy ömlöttek a fiúkból. Miközben az eddigi mozdulatokat gyakorolták, folyamatosan csak beszéltek, és beszéltek. Szorgalmasan jegyzeteltem mindent, amit mondtak, mert egy: nem beszéltek hülyeségeket, kettő: egész jó volt minden tervük. Minhyuk fáradtan, és egy kicsit féltékenyen huppant le mellém a földre. Rögtön megkérdeztem, hogy mi a baja.
-Letapizta a barátnőmet!-mondta gondterhelten. Átöleltem. Visszaölelt. Utána kiment az ajtón, berontott a B.A.P-s srácok próbatermébe, és nekiment Jongup-nak. Mikor beértem a terembe, akkor B-Bomb szorgalmasan püfölte féltékeny kirohanásának okát. Gyorsan szét próbáltuk választani a két verekedőt, kisebb-nagyobb sikerrel. Mindkettőjük szemében düh csillogott.
-Ezt miért kellet?!-kérdezte villámló tekintettel Jongup.
-Letapiztad a csajomat!-válaszolta ugyanolyan szemmel barátom.
-Normálisabban nem tudsz hívni?!-kérdeztem dühösen Minhyuk-tól, majd odaléptem hozzá és egy szép nyaklevest adtam neki. Feje előrebukott, így lefejelte Jongup-ot.
-Naaaa!-hördültek fel egyszerre. Kitört belőlem a nevetés. Mindketten azonnal bevágták a durcát. Visszamentem a próbatermünkbe, és elkezdtem gyakorolni a fiúk ötleteit. Lassan kezdett összejönni a tánc, aminek nagyon örültem. Éppen azon agyaltam, hogy mi hiányzik, mikor beléptek a fiúk, hárman jobbra, hárman balra mentek, Minhyuk pedig felém jött. Rögtön megvilágosodtam.
-Ezaaaaz!-üvöltöttem és fölpattantam, majd boldogan a levegőbe bokszoltam. A fiúk értetlen képpel meredtek rám. Elmagyaráztam nekik, hogy mi volt a kis kirohanásom oka.
-Minden része megvan a táncnak!-sipítottam. Összepacsiztam a srácokkal, és rögtön eltáncoltam azokat a részeket, amikhez elég egy ember. Utána értem a több főt igénylő részhez. Azt szépen, lassan felvázoltam a fiúknak, hogy mit terveztem.
-Úgy lesz, hogy hárman erre, hárman arra mentek-kezemmel mutogattam az irányokat- és utána valamelyikőtök egyenesen jön.-a fiúk némán beosztották a szerepeket. Elkezdtek menetelni, majd mikor szétváltak Minhyuk felém kezdett jönni, miközben valami furcsa mozdulatokat tett meg karjaival.
 

-Drága Blockbuster!-mondtam-Hivatalosan is bejelentem, hogy a Nalina kész van!-üdvrivalgásban tört ki mindenki. Mosolyogva néztem, ahogyan örömükben elkezdik ölni egymást.
-SaeYeon! Meg vagy hívva hozzánk ma estére, és ha visszamondod, akkor bajok lesznek!-mondta aranyosan rázva mutatóujját. Nevetve bólintottam. Kimentünk az épületből. Kint vaksötét fogadott minket. Dideregve húztam össze magamon a pulcsimat. B-Bomb a fejét rázta.
-Sose tanulod meg, te lány, hogy este hideg van?-mondta és a hátamra terítette dzsekijét...

2 megjegyzés: