SaeYeon P.O.V.:
Szétrebbentünk. Elvörösödve lehajtottam a fejem, de ekkor egy furcsa villanást láttam a szeme sarkából. Odakaptam a fejemet. Egy kislányt pillantottam meg. Megráztam a fejem, mire eltűnt. Megismételtem a mozdulatot. Újra megjelent, de ezúttal előttem. Ijedten hátraugrottam.
-Hé SaYe! Miért ugrálsz?-kérdezte Minhyuk mosolyogva.
-Megijesztett a kislány!-válaszoltam, mire a srác döbbenten meredt rám.
-Milyen kislány? Nincs itt rajtad kívül más nőnemű!-mondta Hyukkie riadtan.
-De igen! Itt áll mellettem!-makacskodtam és megsimogattam a kislány fejét. B-Bomb megrázta a fejét, majd elkunyizta a telefonomat.
-Hogy hívják a barátnődet?-kérdezte. Válaszoltam neki. Kikereste Kjehjang nevét a telefonszámaimnál, majd felhívta a lányt.
-Szia Kjehjang, Minhyuk vagyok, SaYe barátja-mondta.
Kjehjang P.O.V.:
Kiléptünk Kyung-gal az étteremből, ahová mentünk, és elindultunk a fiú kocsija felé. Ekkor megcsörrent a mobilom. Megnéztem a kijelzőt. SaeYeon hívott. Legbelül éreztem, hogy nem Ő az, mert SaYe tudta, hogy éppen randin vagyok, és olyankor sose zavarna. Picit riadtan vettem föl a telefont. Egy idegen, de mégis ismerős hang szólt bele.
-Szia Kjehjang, Minhyuk vagyok, SaYe barátja...-mondta az idegen, akiről kiderült, hogy B-Bomb az.
-Szia. Mi újság?-kérdeztem megkönnyebbülve. Akkor nincs gond. Legalábbis ezt gondoltam, amíg B-Bomb el nem mondta az ellenkezőjét.
-SaYe-val van valami. Azt képzeli, hogy van itt egy kislány. Mit csináljak?-kérdezte félve. Elgondolkodtam. Emlékfoszlányok villantak föl szemem előtt. SaYe-val beszélgetek és elmeséli nekem, hogy beteg. Skizofréniája van.
-Basszus!-kiáltottam, kinyomtam a telefont, majd ráparancsoltam Kyung-ra.-Vigyél haza légy szíves! Illetve hozzátok!-utasítottam a ledöbbent srácot. Szerencsére eleget tett kérésemnek. Beültünk a kocsiba és elhajtottunk.
10 perccel később:
Mikor a ház elé értünk, meg se vértam, hogy Kyung leállítsa az autó motorját. Kipattantam és berohantam a házba. Körülnéztem, és meghallottam néhány mondatfoszlányt. Valaki éppen SaYe-vel beszélt. A hang forrása felé rohantam. Szerencsémre ott voltak. Láttam, ahogy SaeYeon kitartja kezét teste előtt, mintha tartana valakit, de senki se volt ott. Azt is láttam, ahogy B-Bomb úgy néz rá, mint egy őrültre. Odarohantam a fiúhoz.
-Ne mondj semmit!-sziszegtem a fülébe halkan.-Ő beteg. Skizofrén-mondtam. Minhyuk teljesen ledöbbent, de már kevésbé nézte hülyének szerencsétlen SaYe-t.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése