B-Bomb P.O.V.:
Mikor Kjehjang megsúgta, hogy SaeYeon miért bizonygatja azt, hogy itt van egy kislány, lenyugodtam. Viszont barátnőm nem. Ellenkezőleg. Kjeh lassan odasétált hozzá, és halkan, eléggé lassan ahhoz, hogy a lány ne legyen még riadtabb, elkezdett beszélni hozzá.
-SaYe! Kérlek szépen tedd le egy kicsit a kislányt, és gyere velem!-suttogta. Yeonnie maga mellé eresztette karjait, és Kjehjang után ment, aki idő közben elővarázsolt SaYe táskájából egy kis dobozkát. Gyógyszer volt benne. Bementek a konyhába. Utánuk rohantam. Láttam, hogy Kjeh poharat keres. Kerestem elő egyet, és a kezébe nyomtam. Ő megtöltötte vízzel, majd elővett a dobozból egy vízben oldódó tablettát, és beledobta a pohárba. SaeYeon riadtan figyelte legjobb barátnőjét, és mikor arra került a sor, hogy megigya a gyógyszeres vizet, őrült rúgkapálózásban tört ki, és megpróbált felsikoltani, de odarohantam, hátulról befogtam száját, másik karommal lefogtam karjait, miközben lassú beszédtempóban megnyugtató szavakat suttogtam fülébe, aminek következtében szép lassan abbahagyta őrült kirohanását.
-Most kérlek idd meg ezt! Jobb lesz, higgy nekem!-suttogtam, majd levettem kezemet szájáról. Átvettem a poharat Kjeh-től, és a barátnőm ajkaihoz emeltem. SaYe engedelmesen megitta a löttyöt. Kérdőn néztem Kjehjang-ra.
-És most?-kérdeztem.
-Engedd el. Ez a gyógyszernek nevezett trugymó már akkor megteszi a hatását, mikor az ember megissza. Viszont, ha nagyon ki van készülve SaYe, akkor el is ájulhat. Remélhetőleg nem..-motyogta, de egy élénk hang félbeszakította.
-Nem lesz semmi bajom! Rendben?-nézett ránk szúrós szemmel SaYe.
-Biztosan, darling (*jelentése: kedvesem)?-kérdeztem. A lány bólintott...
SaYe P.O.V.:
Bólintottam. Szemem sarkában villanást láttam. Enyhén dèja vu érzésem volt. odakaptam a fejemet. Láttam ahogy valaki Kjeh felé suhan. Az illetőnek eléggé Kyung alakja volt. Riadtan fordultam B-Bomb-hoz, de ő (mintha kitalálta volna gondolataimat) csak bólintott, hogy igen, jól látom. Kyung Kjehjang nyakába borult, és magához szorította a lányt, majd egy csókot nyomott ajkaira.
-Gyere velem! Vaaaaagy... Eljövök veled Japánba. Esetleg mindkettő...-gondolkozott hangosan Kyung, majd mikor Kjeh felnevetett, karon ragadta, és elrángatta... Ki tudja hová.
-Ezek most hová mentek?-kérdeztem Minhyuk-tól. A fiú elgondolkodott, majd kibökte a szerinte legértelmesebb választ.
-Szerintem egy másik idősíkba. Vagy Kyung szobájába...Bár az utóbbit nagyon kétlem, mert a rapper szobája olyan rumlis, hogy csoda, hogy ki tudja nyitni. Várj... Akkor ő hol alszik?-esett kétségbe teljesen. Aztán felordított-BENÉZEK A SZOBÁDBA, UBORKA!-üvöltötte kb. 170 decibellel. Kérdőn (és süketen) néztem rá, majd utánamentem. Cipőmet lerúgtam Kyung szobája előtt, majd befutottam. Kyung és Kjeh a szoba két egymástól legtávolabbi sarkában állt, mindkettejüknek vörös volt az arca. B-Bomb közöttük állt, és kettejük között kapkodta fejét. Majd leállt, és felvisított.
-Látom a szőnyegedet!!!!-víjjogta, majd kicsit lejjebb vette a hangerőt-És felporszívóztál? Jééé!-kiáltotta, aztán kitrappolt a szobából. Utánanéztem,majd visszafordultam, és vállaimat megvonva néztem Kyung-ékra, majd B-Bombie után mentem.
Myuuuu Dongsaengeeem! :3 Köszönöm, hogy folytattad! *o*
VálaszTörlésJaaaj remélem nem lesz bajod. Mármint a gyógyszer segít. ^^ Minhyuk nagyon aranyos ;-)
Jaaaaj és Kyunggie! *o* :3 <3 Mamiiii szerelmes vagyok belé megint! (Vagy még mindig XD ) Ah olyan édes. :3 Hja! Most reggel befanoltam XD
Köszönöm még egyszer, hogy írtál! Várom nagyon a folytatást! *.* :3 <3
:D Köszönöm, hogy elolvastad, Unnie drágám! Örülök, hogy tetszett. És ige, a gyógyszer majd segít. És sietek a folytatással! :)
TörlésSzia!
VálaszTörlésNagyon jol irsz!
*---* imadom, varoom a folytatast!