2013. november 17., vasárnap

12. Rész: Előkészületek

SaYe P.O.V.:

Miután a fiúk elmondták az ötleteiket, azonnal a tánc tervezésébe fogtam.
-Fiúk,-kezdtem bele-jók az ötletek, de ha így folytatjuk, akkor sose lesz meg a koreográfia.
-Igaz!-mondta P.O . Kicsit meglepődtem.
,,Na! Megéltem azt is, hogy Jihoon egyetért velem...''-elmélkedtem.

Jihoon P.O.V.:

Saye stílusa teljesen más volt, mint exemé, akire emlékeztetett. Rájöttem, hogy ellenségeskedésem iránta teljesen fölösleges volt.
,,Sokkal kedvesebb és közvetlenebb, mint HyeKyo''-gondoltam. Kezdtem egyre jobban megkedvelni a lányt. Lassan már olyan volt nekem, mint egy olyan húg, akire mindig is vágytam. Szívembe zártam. Amikor táncolt, akkor egyre inkább éreztem így iránta. A próbateremben már a véleményünk is egyezett. Mikor betette a zenét, ránk parancsolt, hogy álljunk föl.
-Hopp-hopp!-sürgetett minket- Kezdjetek bemelegíteni!-mondta kicsit katonásan. Kyung nyöszörögni kezdett:
-Ne már! Én nem akarok csinálni semmit! Haggyál békibe' Saye!
-Azt várjátok, hogy mindent én csináljak?!-kérdezte, mire legnagyobb döbbenetére bólogatni kezdtünk-Na ne! Nem fogok igy semmit se tenni! Ti is vegyétek ki a részeteket a munkából!-dühöngött. Minhyuk felsóhajtott:
-Nyugi cica!-mondta, és utána ránk parancsolt- Csináljátok azt amit mond!
-Köszi.-könnyebbült meg SaYe, majd egy gyors csókot váltottak. Miközben bemelegítettünk, addig a lány és Jiho halkan a koreográfiáról tárgyaltak.
-Legyen benne valamilyen állat mozgása...-mondta Zico egy hirtelen ötlettől vezérelve. Arcán láttam, hogy ez nem direkt csúszott ki a száján, és már meg is bánta. SaeYeon-nak viszont tetszett a terv. Rögtön eszébe jutott valmi:
-Mondjuk... Gorilla?-kérdezte kicsit bizonytalanul.
-Mondjuk!-mondta Zico hyung teljesen felvillanyozódva--Megmutatod, hogy mire gondoltál?-kérdezte szemöldökét fel-le húzogatva. SaYe kicsit szégyenlősen, de bemutatta tervét. Tátott szájjal bámultuk mutatványát.
A gorilla-tánc

 
A mozdulatai hatalmas sikert arattak körünkben. Azonnal el kezdtük gyakorolni. Közben SaYe azt figyelte, hogy kinek mi nem ment itt. Sajnos én voltam az egyetlen, aki küszködött a mozdulatokkal. A lány azonnal odajött hozzám, és lassan mutogatta a lépéseket. Ahol nagyon nem ment, ott lassan vezette kezeimet, hogy kezdjek ráérezni. Pár percnyi szenvedés után végre elkaptam a fonalat, és már egyedül is ment az egész. Azután, hogy mindenki betanulta a mozdulatokat, áttért Kwonie részére, aminél már tudta, hogy mit szeretne mutatni.
-Lehetne az, hogy amikor az a rész van, amikor azt énekled, hogy: I don't know, i don't know, i don't know; but im hot, hot (so hot) akkor lehetne lengetnetek a fölsőtöket, mondjuk így!-mondta, majd a pólóján megmutatta, hogy hogyan gondolta.
 
-Ezek rohadt jó ötletek, cica!-dicsérte Minhyuk.-Szerintem is!-mosolygott rá Taeil.
-Saye...-szólítottam meg, mire rám emelte tekintetét-Ügyes vagy!-vigyorogtam rá.
-Köszike!-mosolyodott el-Van kedvetek eljönni hozzám ebédelni?-kérdezte. Mindannyian egyszerre bólintottunk. Felnevetett-És mit ennétek? -kérdezte. A csapat két csoportra oszlott: az egyik kimchi-t, a másik kimbap-ot akart enni. Ebből majdnem vita alakult ki, de SaYe még időben közbelépett, és azt mondta, hogy minketőtt is megcsinálhatja. Na erre mindannyian bólintottunk.
-Szerencsére mindegyikből van otthon, csak meg kell melegíteni.-mondta, mahd intett nekünk, hogy menjünk. Beültünk a kocsiba. Én ültem a kormány mögé, mivel így jutott hely. Kétségbeesetten forgolódtam.
-Hol laksz SaYe?-kérdeztem, mire ledarálta a címét. Elindultunk. A visszapillantóba nézve sasoltam a többieket, hogy ki mit csinált. Jiho bambult, Jaehyo, Taeil és SaeYeon halkan ötleteltek a tánccal kapcsolatban, Minhyuk telefonozott, Kyung és U-kwon pedig kómás fejjel nézelődtek. Na igen. Nekik még ,,reggel'' volt. Mikor SaYe házához értünk, mindenki kikászálódott a kocsiból, és gyorsan bementünk. Bent érdeklődve nézegettük a lány fotóit és dolgait, miközben ő az ételeket melegítette. Kiszólt nekünk a konyhából:
-Érezzétek magatokat otthon, és ha bármi kell szóljatok.-mondta, mire egy emberként válaszoltuk neki, hogy rendben van.


 


2 megjegyzés: