B-Bomb P.O.V.:
Döbbenten néztünk a maknae után, majd Zico megszólalt:
-Na akkor SaeYeon lesz a koreográfusunk! Mindenki egyetért?- kérdezte, és amikor látta, hogy mindannyian bólogatunk, folytatta-Remek! De ki mondja el neki?
-Majd én-jelentkeztem, majd rögtön kirohantam a teremből.
SaeYeon P.O.V.:
Kicsapódott az ajtó, mire odakaptam a fejem, de csak P.O volt az, aki rettentő dühösen csörtetett végig a folyosón. Döbbenten néztem utána. Pár perc múlva ismét nyílt a bejárat: Minhyuk lépett ki a teremből nagyon boldog arccal. Odalépett hozzám és megszólalított:
-Szia Saye! Azért jöttem, hogy elmondjam: Te lettél a koreográfusunk!!
Felkaptam a fejem és boldogan B-Bomb nyakába ugrottam. Elvörösödve léptem el tőle és bocsánatot kértem az előbbi kirohanásom miatt. Neki is eléggé piros volt az arca, de megrázta a fejét, mondván, hogy semmi gond. Megfogta a kezemet és elkezdett maga után húzni a terembe befelé. Mégjobban elvörösödtem. A terembe érve a fiúk mind rám mosolyogtak, odajöttek hozzám, és gratuláltak:
-Ügyes vagy!-mondta Taeil aranyosan vigyorogva.
-Szép volt csajszi!-(Jaehyo).
-Taníts meg engem is így táncolniii!-kérlelt Kyung
-Mikor szeretnél kezdeni? Mert vannak nálam papírok és akkor már rögtön kezdetsz!-na még szép, hogy ez Jiho volt.
-Öhmm...Akár most is lehet. nekem teljesen mindegy!-mondtam egy kicsit ledermedve, mert ez a kérlelés/dicsérés/kérdés mind egyszerre jött.
-Na akkor! Fiúk maradjatok kicsit csöndben-mondta az eléggé hangosan ,,beszélgető" srácoknak, majd ismét hozzám fordult és a kezembe nyomott egy tollat és az asztalra terítette a lapokat. Mutatta, hogy hol kell aláírni, közben felhívta Jihoon-t, hogy hol van, de dühös tekintetéből kiolvastam, hogy nem veszi föl a telefont. Pár perc múlva nyílt az ajtó, és P.O lépett be a terembe. Zico dühösen nézett rá, de Ő megpróbálta oldani a feszültséget:
-Hidegrázást kap tőled a nyuszis mamuszom!-erre a kijelentésére mindnyájan elnevettük magunkat, és még Jiho is halványan elmosolyodott, de rögtön rátért a lényegre:
-Hol voltál?-kérdezte villámló szemmel és olyan hangsúllyal, hogy még engem is kirázott a hideg.
-Bocsánat hyung!-mondta, eléggé elkerülve a választ.
-Mindegy-legyintett Zico.
20 Perc múlva:
Otthon felhívtam Kjehjangot és mindent elmondtam neki, töviről-hegyire. Amikor elmondtam neki azt is, hogy felvettek, akkor elkezdett sikongatni:
-Jaj, istenem SaYe, nagyon ügyes vagy! Úúú... Megmondtam, hogy sikerül, nem?-sipítozott-Van kedved nálam aludni? Akkor újra meghallgathatom az egészet!
-Rendben van! öhm... 10-15 perc múlva ott vagyok okés?
-Oké! Várlak! Na sziaa.
Miután lerakta a telefont rögtön készülődni kezdtem. Elővettem egy táskát és elkezdtem belepakolni a pizsim, a fogkefémet, a fésűt stb.. Átöltöztem egy kényelmesebb melegítőbe, balerinacipőmet Converse-re cseréltem és már indultam is.
Kjehjang P.O.V.:
10 Perc múlva:
Csöngettek. Saye volt az. Beengedtem és rögtön kértem, hogy mondja el újra az egészet. Behívtam a konyhába és miközben mesélt én addig főztem két bögre teát, egyiket a kezébenyomtam másikat letettem kicsit hűlni. Leraktam de le is vertem abban a pillanatban. A forró lé a kezemre ömlött, a bögre a földre esett és ezernyi apró darabkára esett szét. Megégetett mancsomat rögtön hideg víz alá tartottam, ijedt barátnőm pedig a mozaik-darabkára összetört bögrémet söpörte össze.
-Istenem Kjeh! Jól vagy?-kérdezte aggódva.
-Ide tudnád hozni a kötszeres-dobozkámat? Van benne egy égési sérülésre használatos kenőcs is.
-Hozom!-mondta és már rohant is a fürdőszobába. Visszafutott és a kis tárolóedényt az asztalra tette, kivett belőle egy kis fáslit és a krémet is. Óvatosan bekente sérült végtagomat és utána gyengéden bekötötte.
-Köszi.-mondtam neki és megöleltem.
-Semmiség!
Hàt ez a mamuszos beszólâsXDDDD Ezen besírtam:D
VálaszTörlésIgen a mamuszos beszólás nagyon ott volt. B-Bomb pedig hááát .... <3
VálaszTörlés