2013. november 1., péntek

2.rész: Izgalom

Amint beléptem a terembe gyomrom görcsbe rándult. a Block B ült ott előttem személyesen. Majdnem elájultam.
-Anyeonghaseyo-dadogtam és meghajoltam.
-Nugodtan tegezz minket, elvégre mégnem vagyunk olyan öregek-mondta Jiho kedvesen.
-Rendben-mosolyogtam rá. Ahogy végignéztem rajtuk szemem megakadt B-Bomb-on.
,,Remek"-morogtam magamban-,,Pont egy idol-ba kell beleesnem"
-Hogy hívnak?-kérdezte Kyung kedvesen.
-Kim SaeYeon, de hívjatok Saye-nak-válaszoltam.
-Na akkor!-csapta össze a kezét U-kwon-Táncolsz vagy inkább mesélsz magadról egy kicsit?
-Ha lehet inkább táncolok.-mondtam és abban a pillanatban felcsendült a zene. Jó üteme volt, ezért rögtön táncolni kezdtem. Néha a zsűrire pillantottam és láttam, hogy össze-összesúgnak, kivéve egyikük. B-Bomb. Rögtön elvörösödtem, de szerencsére senki nem vette észre. Amint vége lett a zenének, rögtön megtapsoltak. Ekkor szerintem a paradicsom az én fejemhez képest hófehér lehetett.
-Ügyes vagy Saye-dicsért meg Jihoon, és enyhén félredöntött fejjel kémlelt engem.
-Egyetértek-mondta Kyung.
-Szerintem itt mindenki-vágta rá B-Bomb. ,,Na kösz! Ha most rám is mosolyogsz, akkor 100% , hogy nem élem meg a holnapot!"-gondoltam.
-Köszönjük! Körülbelül egy óra múlva tudod meg az eredményt.-mondta Zico.
Amint kiléptem a teremből Kjeh a nyakamba borult.
-Na mondj el mindent!!!!-követelte izgatottan.
-Block B a zsűri-mondtam remegve-És nagyon úgy érzem, hogy beleestem B-Bomb-ba-suttogtam idegesen, majd elmondtam neki a legapróbb kis részletet is. 
-Öhm... keresnek-utaltam arra, hogy zizeg a telefonja. Megvártam míg végez a telefonbeszélgetéssel, de mennie kellett, mert anyukájának szüksége volt rá. Elbúcsúztunk.
,,Remek, most akkor egyedül fogok lenni egy órán át"- puffogtam magamban. Ekkor valaki hozzámszólt:
-Szia Saye! Leülhetek melléd?-amikor felnéztem B-Bomb mosolygó arcát pillantottam meg. Mélyen beszívtam a levegőt és bólintottam.-Tehetségesen vagy! Megtanítasz így táncolni?
,,Na én itt most szépen  kinyiffanok! Hát szupi"-gondoltam.
-Ha én leszek a koreográfusotok, akkor igen!-néztem rá aranyosan, mire felnevetett, bevetette kiskutya-tekintetét és megkérdezte:
-Amúgy nem?-na köszi Minhyuk! A végén ezzel a gyönyörű tekinteteddel fogsz kinyírni !
-Nem adom mindenkinek a tánctudásom-mondtam neki, mire ismét felnevetett.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése