2013. november 1., péntek

3.rész Ismerkedés és konfliktus

Minhyuk P.O.V.:
,,Rohadtul unom már, hogy egy csomó tehetségtelen ember idejön és....."-gondolkodásomat nem tudtam befejezni, mert ajtónyitódást és lépteket hallottam. Ahogy odanéztem egy gyönyörű lányt láttam.  Nagyon aranyos volt, illedelmesen köszönt,  visszaköszöntem volna neki, de lökött leader-ünk megelőzött engem:
-Nyugodtan tegezz minket, elvégre még nem vagyunk olyan öregek!
A lány bemutatkozott: SaeYeon a neve. Arra gondoltam, hogy a meghallgatás után megkeresem és megpróbálom kicsit megismerni. Elmélkedésemből egy zene zökkentett ki. SaYe-ra néztem. Tánca teljesen megbűvölt, mintha egy szirén lenne. Amikor végzett rám nézett és teljesen elvörösödött.
,,Istenem, de gyönyörű"-gondoltam. Kyung és maknae P.O dicsérték, mire én gondolkodás nélkül rávágtam:
-Szerintem itt mindenki!-és rámosolygtam SaYe-ra, akinek arca egyre vörösebb színeket öltött. Amikor kiment gyorsan pontoztam majd utánamentem. A folyosón ott beszélgetett egy másik lánnyal
,,Ha elmegy a barátnője,beszélek SaeYeon-nal!"-ígértem meg magamnak. Ígéretemet hamar teljesíteni tudtam,mert a lány hívást kapott és el kellett mennie. Odamentem és megszólítottam:
-Szia Saye! Leülhetek melléd?-kérdeztem és egy bólintást kaptam válaszul.-Tehetséges vagy! Megtanítasz így táncolni?- rám nézett és elkezdett viccelődni:
-Ha én leszek a koreográfusotok, akkor igen!-istenem milyen aranyos-Amúgy nem?-szálltam be én is a poénkodásba, mire egy meglepően gyors választ kaptam-Nem adom mindenkinek a tánctudásom!-mondta, és éppen kezdtem visszavágni, mikor kicsapódott az ajtó és Jaehyo szólt ki rajta:
-B-Bomb ne csajozzál, inkább gyere pontozni! Jiho dühös, mert neked is ott kéne lenned, most választjuk a koreográfust!
-Jövök már Hyo! Egy percet adj még!-mondtam, majd Saye-hoz fordultam és elkértema telefonszámát. Amikor bementem a terembe, még láttam, hogy SaeYeon döbbenten néz utánam. Gyorsan felévillantottam a mosolyomat és becsuktam az ajtót magam után. Bent rettenetes zűrzavar fogadott, amit Zico dühös ordítása tetézett:
-Fogjátok már be! És te meg hol voltál?! Meg volt beszélve, hogy az utolsó ember után rögtön választunk!-kaptam meg én is a részemet a leader-től.-Mindegy! Na akkor kire szavaztok? Én SaeYeon-ra.
-Én az előtte lévőre- mondta Jihoon, de senki más nem szavazott arra a lányra, inkább SaYe-ra, köztük én is.
-Rendben! 6 az 1 ellen. Maknae bocs, de SaYe 100-szor jobb volt, mint az a lány.-mondta Zico kíméletlenül.
-Peerszeeee! Pedig ez a SaYe teljesen átlagos, csak egy kicsit modell-szerű és ezért tetszik!-kelt ki magából P.O. és leordította Jiho-t. Utána mikor mindenki hátrált, akkor puffogva elrohant, becsapva maga mögött az ajtót.


1 megjegyzés:

  1. Hmmm...tetszik,hogy így sürgeted a történéseket...:) mondjuk lehet,hogy csak nekem,de így zavaros,vagyis nem is zavaros,hanem inkább úgy fejezem ki magam,hogy ha egy olyan vki olvassa ezt aki most ismerkedik a Block B-vel,akkor abba belekavarodna,hogy miért ennyi név van....:) Én értem,hogy egyszer művésznéven szólítod őket aztàn rendes nevükön....Ez így néha még engem is bezavar...pedig 3 ève vagyok Kpopper...:D néha jó ha a másik nevén szólítod de minden megszólalás utàn így ez bezavar...bár lehet hogy csak engem:D

    VálaszTörlés