2013. november 15., péntek

11. Rész: Eláruljuk a titkot, és örülnek is!

Minhyuk P.O.V.:

-Vigyázzatok! A végén berepül a légy a szátokba.-mondta barátnőm még mindig kuncogva. Felhúztam egyik szemöldökömet és kérdőn néztem rá. Ő nemes egyszerűséggel kiöltötte rám a nyelvét. Elkerekedett szemmel néztem rá.
-Miket művelsz az oppáddal?-kérdeztem, majd játékosan el kezdtem kergetni. Nevetve futott el előlem. Én meg utána. A fiúk most ocsúdtak föl döbbenetükből. Értetlenül néztek minket, miközben úgy futottunk, mint az óvodás kisgyerekek. A nevetésre és lábdobogásra Jiho is kijött a szobájából. Ugyanúgy tekintett ránk, mint a többiek. Ezután Saye nyomába értem, elkaptam a derekánál, magamhoz húztam és belefújtam a nyakába. Hangosan felvihogott.

SaeYeon P.O.V.:

Miután Hyukie elkapott, belefújt a nyakamba. Önkéntelenül is felvihogtam. A aprócska kis kirohanás(unk) után barátom leült a kanapéra. Levágtam magamat mellé. A fiúk kicsit értetlen képpel álldogáltak ott, majd követték példánkat. Zico leült mellém és elkezdte mondani az ötleteit. Én félrebillentett fejjel figyeltem őt.
 

 


-Lehetne az, hogy van két csapat, és... Öhm... Izéé...-akadt el- Na! Lehetne az is, hogy a két csapat küzd egymás ellen, és ezt valahogy a táncban is mutatni kéne!-mondta, a sok ötlet miatt mosolyogva. Teljesen felpörögtem, mert egy csomó mozdulat is eszembe jutott. Teljesen felspannolt.
-Úúúú, akkor már most elkezdem csinálni! Jössz ötleteket adni?-kérdeztem izgatottan, mire bólintott. Gyorsan kiszedtem Taeil gépéből a pendrive-ot, és visszaadtam neki a gépet. Eközben Jiho meg a sajátját kotorta elő a hatalmas ruhakupac alól, amit a szobájában halmozott föl.
-Mehetünk?-kérdeztem, mire válaszként bólintott egyet.
-Hová mentek?-érdeklődött Hyukie összehúzott szemöldökkel. Feleltem neki, mire fölpattant- Én is jövök!-mondta. A többiek föpillantottak ránk, és amikor leesett nekik, hogy hova készülünk, rögtön felkászálódtak, és  ők is társultak az ,,akciónkhoz''. Mikor odaértünk a próbateremhez Hyukie az ujjait az egyémre kulcsolta. Bent a fiúk mikor elhelyezkedtek, hogy lássák az egész előkészületet, akkor B-Bomb magához húzott és megcsókolt. Mögülünk éles füttyentések sora hallatszott. Ezt taps követte. Mikor ajkaink elszakadtak egymástól, Hyukie rám emelte gyönyörű tekintetét. Elvörösödtem. Ekkor Kyung arca jelent meg a látókörömben.
-Azt hittem, hogy a végén már sose jöttök össze-mondta, és lepacsizott B-Bomb-bal- -Grat!-ezután a többiek is gratuláltak nekünk. Hyukie átkarolt a derekamat, mire én szekálás gyanánt egy kicsit nyálas puszit adtam neki. Letörölte. Elnevettem magamat. Ekkor Zico tapsolt kettőt sürgetésképpen.
-Na akkor! Halljam az ötleteket!
-Legyen az egyik csapat neve: Black Dragon ; a másiké meg: Red Tiger ! Na?-szállt be az ötletelésbe Taeil. Jiho csettintett egyet:
-Jó ötlet hyung!
-Legyen egy része egy lepukkant épületben...-vetette föl U-kwon.
-A másik része meg valamilyen bekerített helyen, ahol a két csapat küzd egymás ellen!-ez volt Jihoon gondolkodásának termése.

2 megjegyzés:

  1. Jujj hát dongsaeng tudsz meglepetéseket okozni számomra:D ez a fejezet nagyon tetszett*-* várom a folytatást ;) :*

    VálaszTörlés
  2. Örülök, hogy tetszik! És nagyon sietek minden részt hamar megírni <3

    VálaszTörlés