Minhyuk P.O.V.:
Gyorsan fogat mostam, majd leszaladtam a lépcsőn. A konyhában Omma és Appa már javában reggeliztek. Köszöntem nekik, és elővettem egy tányért, tettem rá magamnak egy ki szalonnát és kenyeret, és befaltam. Szüleim mosolyogva nézték reggelizésemet. Mikor befejeztem, gyorsan elmostam az tányért, elköszöntem Ommától és Appától, majd elindultam hazafele. Séta közben átmentem a parkon és megláttam a padon egy lányt. SaYe volt az. Odasétáltam hozzá és köszöntöm neki:
-Szia SaeYeon!-SaYe összerezzent és fölnézett. Amikor meglátott elvörösödött és dadogva köszönt nekem:
-Szi-szia Minhyuk! Hát te?
-Csak megyek hazafelé. Te?
-Öhm... Szeretek itt lenni ezért jöttem ide-válaszolta. Akkor valamiért úgy éreztem: most teszem föl neki a kérdést:
-Saye! V-van kedved e-eljönni velem vacsorázni m-ma este?-kérdeztem dadogva...
SaeYeon P.O.V.:
Reggel boldogan ébredtem. Kjeh még aludt, ezért csendben kimásztam a hálózsákból, összepakoltam magam után, és felöltöztem. Egy hirtelen ötlettől vezérelve kerestem egy cetlit és ráírtam az üzenetet, ami idő közben megfogalmazódott bennem:
,,Kjeh! Köszönöm a vendéglátást és bocsi, hogy egy szó nélkül lelépek, de most muszály elmennem. Fontos dolgom van!
Puszi: SaeYeon''
Miután megírtam az üzit, az éjjeliszekrényére tettem, és nagyon halkan elmentem. Valamiért a park fele vettem az irányt. Leültem egy padra és vidáman nézelődtem. Ekkor egy ismerős hangot hallottam meg:
-Szia SaeYeon!-felnéztem és B-Bomb-ot láttam meg, arcom színe abban a pillanatban rákvörös lett, de köszöntem neki nem törődve orcám színével és zavarommal:
-Szi-szia Minhyuk! Hát te?-kérdeztem.
-Csak megyek hazafelé. Te?-válaszolt, kérdésére így feleltem:
-Öhm... Szeretek itt lenni ezért jöttem ide.-arcán láttam, hogy valamit nagyon szeretne mondani, ezért érdeklődve néztem rá. Nem is kellett sokáig várnom, kérdését hamar feltette:
-Saye! V-van kedved e-eljönni velem vacsorázni m-ma este?-teljesen ledöbbentem. Dadogva válaszoltam:
-Öhm... Ööööh... I-igen! Igen!-mondtam ezúttal kicsit határozottabban. Hyukie arca teljesen felderült, szinte ragyogott a boldogságtól.
-8-kor ha érted megyek az úgy jó?-kérdezte és én mosolyogva bólintottam. A címemet gyorsan elmondtam neki, és elbúcsúztunk, mert sietett vissza a dormba. Hazamenet megcsörgettem Kjehjang-ot, és elmondtam neki, hogy randim lesz Minhyuk-kal, és tuti, hogy ma este már nem hívom fel. Otthon elővettem egy fekete, térdig érő ruhát és leterítettem az ágyamra, hogy ne sietve kelljen ruhát keresnem. Kerestem hozzá egy szintén fekete magassarkút és a ruhám mellé tettem. Miután ezzel végeztem lesétáltam és nekiálltam ebédet főzni. Amikor kész lett gyorsan befaltam, majd leültem a számítógépem elé és elemezni kezdtem a fiúk előző klipjeit, hogy körülbelül milyen táncot csináljak majd, bár még fogalmam sem volt arról, hogy mi a zene. Telefonom ébresztője teljesen megijesztett. Gyorsan kikapcsoltam a gépem, és rohantam készülődni. Felkaptam a ruhát, bementem a fürdőszobába kisminkelni magam, és elfogadható frizurát készíteni. Szememre diszkrét mennyiségű sminket tettem, hajamat kivasaltam. Rohantam, hogy a magassarkúmat felvegyem, és abban a percben szólalt meg a csengő. Egy pillantást vetettem tükörképemre, majd ajtót nyitottam. Minhyuk egy nagy csokor rózsával a kezében álldogált a bejárat előtt. Rám emelte gyönyörű tekintetét. Zavartan nyújtotta felém a csokrot:
-Szia SaYe! E-ezt neked hoztam.-mondta dadogva. Olyan aranyos volt, muszály volt mosolyognom.
-Köszönöm! Nagyon szép-mondtam és arcomat a rózsák közé fúrtam. Gyorsan bevittem és egy vázába tettem.
-Indulhatunk?-kérdezte, mire mosolyogva bólintottam.
Jujj ez tetszik Dongseang*-* ez a dadogás és a rózsa....*-* :))
VálaszTörlés