Este sokáig elemeztük Kjeh-hel a szakítását. Elmondta, hogy a tűz -ami köztük volt- már rég nem volt olyan égető. Csak pislákolt, volt, hogy elaludt, de mindig újraéledt. De a lángocska most végleg kialudt. És azt is elmesélte, hogy exe többször is unatkozott, mikor elmentek valahova. Ez kölcsönös volt. Ezért már nem is csodálkozott azon, hogy vége.
-Sajnálom!-mondtam.
-Ne tedd!-vágta rá. Elmosolyodtam. Ezután beszélgetésünk elkanyarodott más témák felé. Megtárgyaltunk olyan fontos dolgokat, mint, hogy melyikünk milyen körömlakkot használ. Ezután Kjeh elment lezuhanyozni és adtam neki tuhát, hogy legyen pizsamája. Közben gyorsan dobtam egy SMS-t Hyukie-nak:
,,Szia! Holnap nem lehetne áttenni a találka időpontját pl: 11-re?"-pár másodperc múlva már vissza is írt.
,,Öhm... Rendben."-válaszolta. Kjeh végzett ezért én is elmentem mosakodni. Utána kihúztam a pótágyat és megágyaztam neki. A matracon feküdve elkezdtünk tévézni. Valami aranyosat akartunk sasolni, de nem volt semmi ami minket érdekelt volna. Ezért inkább beszélgettünk.
-Akkor mi volt a randin??!-kérdezte izgatottan.
-Összejöttünk...-válaszoltam ugyanolyan érzelmekkel telve, rengeteg boldogsággal fűszerezve. Szerettem ezt az érzést. És most bőven kaptam belőle. Miközben ezt kóstolgattam, addig barátnőm elképedt, majd egy váratlan pillanatban boldogan felpattant, felrántott engem is, és szinte a nyakamba ugrott. Nagyon örült neki, hogy végre van egy életem, amiben nem vagyok egy bizonytalan, mellőzött, szürke kisegér. Ezek után még sokáig beszélgettünk, de mindkettőnknek kezdett leragadni a szem, mert már nagyon fáradtak voltunk. Elaludtunk...
Másnap reggel; Saye P.O.V.:
Reggel amint felébredtem rögtön oldalamra fordultam, és egy cetlivel néztem szembe. Az meg vissza. Felpattantam. Kjehjang nem volt sehol. Elolvastam a papírkát és elmosolyodtam.
,,Szia! Ez amolyan visszavágás az előzőért, de még dolgoznom is kell, ezért mentem el ilyen hamar. Bocsi :) Ölel: Kjeh <3 ''
Miután elolvastam, az órámra pillantottam. 10:30 volt. Elkezdtem öltözködni, utána fogat mostam, sminkeltem és megycsináltam frizurámat. Elővettem egy táskát és beletettem a lakáskulcsot, a pénztárcát és a telefonomat. Elindultam. Pontban 11-kor a parkba, a padhoz értem. Körülnéztem és megláttam Minhyuk közeledő alakját. Aranyosan nézett ki. Fején egy hatalmas napszemüveg virított, mely a fél arcát eltakarta. Mikor odaért, felugrottam és megölöltem. Ő meg megcsókolt.
-Szia cica!-mondta két csók között. Elmosolyodtam és egy puszit nyomtam ajkaira. Átkarolta a derekamat és elindultunk. Hogy hová azt nem tudtam.
-Merre megyünk?-kérdeztem.
-Öhm... Hozzánk a dormba.-válaszolta.
-Okés.-mondtam. Rám mosolygott azzal a szívdöglesztő nézésével együtt, amitől egyszerűen elolvadtam.

gyorsan a kövit*.*
VálaszTörlés