2013. november 1., péntek

1. rész: A meghallgatás

Reggel amint felkeltem első dolgom volt felhívni barátnőmet Kjeh-t. Nagyon jóban vagyunk, mindig fölhívjuk egymást ha baj van, ha csak izgulunk stb... Kicsöngött a telefon. Vártam. Ekkor egy álmos hang szólt bele a mobilba:
-Hallo! Kim Kjehjang-mondta barátnőm.
-Szia Kjeh! Bocsi hogy ilyen korán zavarlak.-kezdtem szabadkozni.
-Jaj szia Saye! Gondolom azért hívtál mert izgulsz-mondta, szerintem mosolyogva.
-Pontosan! Jaj, istenem! Remélem nem esek el vagy ....
-Nem fogsz! Úúú..-kezdte-Átugorjak? El is kísérhetnélek! Naaa?
-Nagyon jó lenne! Még azt se tudom, hogy mit vegyek fel!-motyogtam kétségbeesetten.
-Megoldjuk!-mondta Kjehjang, majd le rakta a telefont.
5 Perc múlva:
Kopogtattak. Az ajtóhoz rohantam. Olyan erővel téptem föl az ajtót, hogy Kjeh hátrahőkölt.
-Bocsi! Gyere be-léptem odébb, utat engedve megszeppent barátnőmnek. Amint  beljebb lépett a nyakába borultam és megölelgettem.
-Rég láttalak SaeYeon!-mondta és eltolt magától-Kezdjünk készülődni, mert így soha az életben nem érsz oda Saye.-mondta és bement szobámba. Szekrényemhez lépett és elővett onnan egy fekete cicanadrágot és és egy lenge, ezüst flitterrel díszített fölsőt. Miután felvettem a két ruhadarabot, leültetett és hosszú hajamat elkezdte kifésülni és befonni. Miután végzett a frizurámmal, elővette sminkjeimet és halvány szájfényt tett ajkaimra, szemhéjamra pedig füstös sminket varázsolt.
-Na! Meg is lennénk. De most siess mielőtt elkésel a meghallgatásról!
-Ugye te is jössz?-kérdeztem izgulva. Kjeh bólintott. Újra a nyakába ugrottam. Majd elindultunk. A művházhoz érve elbizonytalanodtam.
,,Kell ez nekem?"-gondolkodtam-,,Gyáva nyuszi vagyok! De akkor is, ha már Kjehjangot elrángattam akkor végig is csinálom!"
A művházban:
Kaptam egy számot: 1430. Érdeklődve forgattam kezemben. Ekkor szólalt meg a hangosbemondó:
,,Kérjük az 1430-as számú táncost, fáradjon a rendezvényterembe"
Barátnőm megszorította a karomat, majd rettenetesen idegesen  elindultam a terembe.





2 megjegyzés:

  1. Első észrevétel: (Én is nemrég tanultam XD) Szóval a gondolat jel elé nem teszünk pontot, mert az folytatja a mondatot.
    Pl:
    -Kérlek segíts! - kiáltott fel. (itt van valamilyen jel, de nem pont)
    -Nem segítek - feleltem közömbösen. (és ide nem kell tenni pontot, mert a gondolatjellel tovább vittük a mondatot. :D Remélem segítettem valamit és csak így tovább. Fighting :3
    Ui.: Én is így kezdtem és még sok írásomat nem is javítottam ki még, de lassan lassan haladok vele:3

    VálaszTörlés